Vizyon Ve Misyonumuz

Değerlerimiz

Vizyonumuzun altında yatan sürdürülebilirlik kavramı, Biotrend Enerji’nin sadece faaliyetleri ile sınırlı kalmamaktadır. Aynı zamanda insanlığa, doğaya ve çalışanına değer katarak, yaşam döngümüzün konforlu bir şekilde güvence altına alınmasını sağlamaktadır.

 

  • Kapsayıcılık ve çeşitlilik:

Biotrend Enerji, merkez ve tesisler dahil olmak üzere, her bölgeden tecrübeli çalışan profiliyle, sürdürülebilir faaliyetleri hayata geçirmektedir. Din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı yapmayarak, bireysel, toplumsal ve çevresel sorunlara karşı sorumluluk bilinci yüksek bireyler yetiştirerek çalışmaktadır.

 

  • Çalışana Değer

Biotrend Enerji’nin, elde ettiği başarının kaynağı; yönetim kurulunun stratejileri, yöneticilerinin yaptığı önemli işler ve aldığı kararlarla sınırlı değil, aynı zamanda sahada çalışan mavi-beyaz yaka tüm kademe çalışanlara uzanan bir iş birliğinin sonucudur. Sürekli eğitimler ile çalışanların kişisel gelişimini desteklemek ve organizasyona sağladıkları katma değeri artırmak şirketimiz için önemlidir. Mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılarak çalışan memnuniyetini ve bağlılığını artırmaya yönelik uygulamalar geliştirmek adına çalışmalar yapılmaktadır. Happy Place to Work’ten alınan “En Mutlu İşyeri” sertifikası da bunu gurur verici bir kanıtıdır.

 

  • Sosyal Sorumluluk

Biotrend Enerji’nin tesislerinde gerçekleşen sürdürülebilir ve kapsayıcı projeler sayesinde; kadına, çocuğa ve çevreye faydalı süreçler elde edilmektedir. Biotrend Enerji’nin sürdürülebilirlik ve farkındalık alanında yaptığı çalışmalar ülke tanıtımına da değerli katkılar sağlamaktadır.

 

  • Çalışan Güvenliği

Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Biotrend Enerji’nin ajandasında üst sıralarda yer almaktadır. Özellikle tesis çalışanlarının güvenliği adına düzenli denetimler yapılmakta olup, gerekli eğitimler sürekli verilmektedir.

 

 

 

 

Vizyonumuz:

Sürdürülebilir bir yaşam döngüsü için dünyada ve ülkemizde ekonomik katma değeri yüksek projeler hayata geçirmek.

Misyonumuz:

Dünyamıza ve ülkemize çevresel, sosyal ve ekonomik katkılar sağlarken, ürettiğimiz yenilenebilir enerjinin yanı sıra yaşam döngümüzde oluşan tüm atıkları tekrar hammaddeye dönüştürerek dünya ekonomisine katkı sağlamak.